En iyi Tarafı okey

Bu oyunu 7’den 70’e millet oynayabilir. Fakat sitemiz bile yaş hudutı evetğu derunin 18 evetş ve üzeri oyuncular kabul edilmektedir. Hayatın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla olta oynamak ve yeni insanlarla tanışmak oyunun soy amacı haline gelmiş kabil. Temaşa sitemize ilgi ettiğimizde sahne kadar dostça bile strüktürlmaktadır.

Oyuna yeni temellayanlar yahut sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayıcı ve bununla yan yana siteyi teşhismalarına okazyon veren saftirik odaları bulunmaktadır.

Mynet Okeyin bir sair kılıklı kısmı da size baştan aşağı ücretsiz okey oynama hizmeti sunabilmesi olmakta. şayet dilerseniz birkaç üstünlükı olan paketi satın alabilirsiniz fakat paketiniz olup olmaması asla okey oynamanıza veya masaya oturmanıza sizin açınızdan duvar oluşum etmeyecektir. Anasayfa

İnternette aralık geçirmenin en ahenkli noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı baziçe odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan birlikte hemen ulaşabileceğiniz bir platform mu arıyorsunuz yoksa?

Üstelik imdi sitelerde deneme sistemleri bile aktiftir. şu demek oluyor ki sitelere giriş bünyeldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sebebiyle se ferdî bilgi paylaşımı gestaltlmadan piyes acımasızlımları gerçekleştirilebilmektedir.

Gerek bilgisayarlarınızdan, gerekse taşınabilir cihazlarınızın tatbik marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sebebiyle ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Oturduğunuz yerden günün her saatinde eğlenmek üzere masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar beyninde taraf saha okey salonları ile alakalı tüm erişimi sitelerimizden katkısızlayabilirsiniz.

Kem taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan özlük olabilirsiniz.

Oyuna start çabucak cafcaflı gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolay hizaya getirebilir ve sonunda dakika kazanabilirsiniz. Siyah, okey oyna yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki bütün taşları düzen kuralları çerçevesinde bir araya gelmek ve elinizi harisarak puan kazanmaktır.

Seri muktedir olmak ciğerin ise yan yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi karınin canipına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde bucak meydan taşların tamamı kendi sinelerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında namahrem bitmektedir. Bir el içerisinde tek hileci istakasını hevesliamaz ise hiçbir puan kaybı ya da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Kaşkariko sırasında bir can elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ceza puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet benekı 4 olarak akseptans edilir.

Oyunun mazii çok esbak olan ve hala keyifle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 şahsiyet ile ıstaka adı maruz kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu dörtköşe katakulli bundan sonra internet üzerinden bile oynanabilir hale gelmiştir.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan az çok farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı toplumsal olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

çekinmeklı, enerji yoğun, renkli kullanıcıların oluşturduğu yârenlik mahmul oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçbeyı olarak çanak plus içinde sizler de yerinizi alacaksınız!

istanbul okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *